провулок Банний, Харків, Харківська область

Образ міста Харкова у багатьох асоціюється із промисловістю, заводами, роботою, проте є й тут неймовірно гарні місця для відпочинку. Одним з них є романтичний сквер «Стрілка». Він знаходиться в дельті двох річок — Лопань та Харків.

Завдяки великій кількості зелені, високим деревам, тут панує приємний затишок та затінок від сонця. Уздовж скверу простягається мощена набережна, яка для багатьох стала місцем для романтичних зустрічей та знайомств.

Тут є все необхідне для відпочинку: маленькі кав’ярні, майданчики для дітей, лавки для відпочиваючих та жива музика у виконанні вуличних музикантів.

Цікаві факти:

  • Саме на території скверу була відкрита перша човникова станція міста.
  • У сквері є пішохідний міст закоханих, який став популярним місцем для весільних та романтичних фотосесій. Особливо гарно він виглядає у вечері, під час нічної підсвічування.
  • Вважається, що сквер став місцем першого поселяння, з якого пізніше почалось населення міста.
  • На території невеликого скверу у 2013 р. відкрили бронзовий пам’ятник апостолу Андрію, що стоїть на світло-темній основі. Малюнок з темного граніту у вигляді Андріївського хреста.

Сквер «Стрілка» на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Харків

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Журавлівський гідропарк

Журавлівський гідропарк

Журавлівський гідропарк «Журавлівка» — місце активного відпочинку, де можна добре відпочити засмагаючи на пляжі чи просто гуляючи територією.
Ботанічний сад Харківського університету

Ботанічний сад Харківського університету

Історія найдавнішого ботанічного саду України розпочалась у 1804 р. Саме тоді Харківським університетом було прийнято рішення про заснування саду площею близько 450 кв. м.
Міський сад ім. Т. Г. Шевченка

Міський сад ім. Т. Г. Шевченка

Міський сад ім. Т. Шевченка — улюблене місце прогулянок харків’ян. Це символ міста й водночас його гордість.
Благовіщенський собор

Благовіщенський собор

Благовіщенський собор — один з найбільших соборів у Східній Європі, що належить єпархії Української православної церкви.
Майдан Конституції

Майдан Конституції

Майдан Конституції можна сміливо назвати серцем Харкова. Ця площа знаходиться в самому центрі міста та є місцем перетину багатьох вулиць: Сумської...
Будинок архітектора

Будинок архітектора

Колишня купецька садиба династії Рижкових, а нині відомий Будинок архітектора —одна з найгарніших будівель міста Харкова.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.