Фонтан «Дзеркальний струмінь»

вулиця Сумська 28/2, Харків, Харківська область

«Дзеркальний струмінь» — один із один символів Харкова, відоме місце фотосесій та просто прикраса міста. Його побудували у 1947 р. Свою назву фонтан отримав через струмені води, що ніби вириваються з чаші. Під час роботи фонтану утворюється штучний туман, створюваний прожектором. Це робить його унікальним та напрочуд гарним.

Фонтан «Дзеркальний струмінь»

Туристи полюбляють це місце, оскільки унікальність фонтану та поруч розміщеної альтанки — його краса у будь-яку пору року. Неподалік від нього можна відпочити у тіні дерев на зручній лавці чи просто прогулятись сквером.

Цікаві факти:

  • У Харкові продаються цукерки з аналогічною назвою – «Дзеркальний струмінь».
  • Поблизу фонтану є білосніжна альтанка, тому це місце часто обирають для фотосесій, щоб зробити ефектні фото на фоні бесідки та фонтану.
  • У російському містечку Кисловодськ можна побачити прототип фонтану.

Фонтан «Дзеркальний струмінь» на карті України

Інші місця з категорії "Архітектурні пам'ятки" в місті Харків

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Сквер «Стрілка»

Сквер «Стрілка»

Образ міста Харкова у багатьох асоціюється із промисловістю, заводами, роботою, проте є й тут неймовірно гарні місця для відпочинку.
Журавлівський гідропарк

Журавлівський гідропарк

Журавлівський гідропарк «Журавлівка» — місце активного відпочинку, де можна добре відпочити засмагаючи на пляжі чи просто гуляючи територією.
Ботанічний сад Харківського університету

Ботанічний сад Харківського університету

Історія найдавнішого ботанічного саду України розпочалась у 1804 р. Саме тоді Харківським університетом було прийнято рішення про заснування саду площею близько 450 кв. м.
Міський сад ім. Т. Г. Шевченка

Міський сад ім. Т. Г. Шевченка

Міський сад ім. Т. Шевченка — улюблене місце прогулянок харків’ян. Це символ міста й водночас його гордість.
Благовіщенський собор

Благовіщенський собор

Благовіщенський собор — один з найбільших соборів у Східній Європі, що належить єпархії Української православної церкви.
Майдан Конституції

Майдан Конституції

Майдан Конституції можна сміливо назвати серцем Харкова. Ця площа знаходиться в самому центрі міста та є місцем перетину багатьох вулиць: Сумської...

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.