Ботанічний сад, Херсон, Херсонська область

Херсонський ботанічний сад був закладений у 1934 р. недалеко від сучасного центрального автовокзалу. Сад має площу 12.3 га, на яких знаходиться багато видів дерев, серед яких рідкісне для України дерево — гінкого білоба. Щоправда на ньому не ростуть плоди, тому нашим вченим не вдалось його розмножити в кліматичних українських умовах.

Ботанічний сад Херсон

Фото з сайту ru.m.wikipedia.org

Ботанічний сад Херсону постійно реставрувався та поповнювався новими видами рослин. Так у 70-ті рр. тут з’явилась липова алея, а замість залишків абрикосового саду — «Херсонські степи» з характерними для степової зони рідкісними рослинами. У 90-ті рр. у саду з’явилось більше мохових, лишайників та грибів. В сучасному ботанічному саду Херсона є розкішні каштанова, липова та дубові алеї. Місце популярне не лише серед відпочиваючих, але й студентів-біологів, екологів та географів, які здобувають тут практичні та теоретичні знання.

 

Ботанічний сад на карті України

Інші місця з категорії "Архітектурні пам'ятки" в місті Херсон

Побачити більше >>

Популярні локації поблизу

Херсонський обласний краєзнавчий музей

Херсонський обласний краєзнавчий музей

Завдяки приватній колекції громадського діяча В. Гошкевича почалась історія появи херсонського краєзнавчого музею.
Херсонський планетарій

Херсонський планетарій

Одна з унікальних будівель Херсону — Планетарій, яких більше немає на півдні України. З 1960 р. знаходиться він у будівлі колишньої Старо-Миколаївської синагоги.
Парк мініатюр

Парк мініатюр

Гуляючи стежками ботанічного саду Аграрного університету в Херсоні, обов’язково зверніть увагу на місцевий парк мініатюр — «Херсон в мініатюрі».
Херсонський обласний художній музей ім. О. Шовкуненка

Херсонський обласний художній музей ім. О. Шовкуненка

Майже в самісінькому центрі Херсону знаходиться осередок культурного розвитку — Херсонський обласний художній музей ім. О. Шовкуненка.
Греко-Софійська церква

Греко-Софійська церква

Ще на гравюрах середніх віків зафіксовано появу дерев’яної церкви Святої Софії Премудрості на острові Хіос.
Будинок Гольденберга

Будинок Гольденберга

Важко не помітити на вулиці Комсомольській виразну архітектуру будинку під номером 21, так названого будинку Гольденберга.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.