Музей природи ХОКМ

Театральна, 5, Херсон, Херсонська область

Бажаєте більше дізнатись про природу Херсонщини, відчути себе частинкою історії та учасником захоплюючої екскурсії у природний світ дивовижної України? Тоді музей природи Херсону — обов’язкова локація вашого маршруту. Музей засновано в 1906 р. Ініціатором його створення став біолог І. Почоський. Нове приміщення стало необхідністю, оскільки вченому потрібно було місце для проведення його дослідницько-наукової діяльності. У цьому рішенні його підтримав К. Фальц-Фейн та Г. Скадовський.

Музей природи Херсон

Фото з сайту pivdenukraine.com.ua

З моменту заснування музею природи, його колекція постійно поновлювалась новими експонатами. Частина з них була назавжди втрачена під час ВВ, проте нині тут зібрана неймовірна колекція, яка включає тварин підводного та наземного світу, рідкісні види екзотичних тварин. Та найбільшу увагу відвідувачів привертає до себе 25-метровий скелет фінвалу — тварина сімейства китів, яка на них дуже схожа, проте за розмірами менша більше ніж у 2 рази. Скелет фінвала подарували музею природи випускники Херсонського мореплавного училища. Нині цей вид тварин знаходиться на межі вимирання, тому його наявність в музеї — найкраще нагадування сучасникам про те, що варто берегти природу.

 

Музей природи ХОКМ на карті України

Інші місця з категорії "Музеї" в місті Херсон

Популярні локації поблизу

Херсонські гори

Херсонські гори

Херсонські гори Херсонські гори (балки Байдиха) знаходяться поблизу Селища Станіслав, на березі Дніпро-Бузького лиману.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.