Козацьке, Херсонська область

Поруч з Новою Каховкою, у селі Козацькому, серед південних степів, ніби оазис серед пустелі, знаходиться невеличкий острівець, де протікають унікальні водоспади. Вони знаходяться під стінами старовинного палацу Трубецького, доповнюючи живописність таємничої місцевості.

Степові водоспади

Фото з сайту novakahovka.city

Утворились степові водоспади за рахунок будівництву та запуску у Новій Каховці ГЕС. Вода під напором розмила м’яку текстуру вапняку, що утворило русла. Завдяки зусиллям місцевих жителів місцевість навколо водоспадів очистили та благоустроїли. Тепер це одна з популярних туристичних локацій серед місцевих жителів, де із задоволеннями можна відпочити в спекотний день та поринути в незабутню атмосферу гармонії з природою.

Цікаві факти:

  • Утворені водоспади помітили випадково, оскільки місцевість була занедбаною та малолюдною.
  • Це наймолодші водоспади України.
  • Водоспади планують включити до відомих туристичних маршрутів, а поки туристи мають змогу без натовпу зробити гарні фото.

Степові водоспади на карті

Популярні локації поблизу

Святовведенська церква

Святовведенська церква

Один з небагатьох храмів середньонаддніпрянської школи, що зберіглась до наших днів — Святовведенська церква. Крім того, це єдина дерев’яна церква, що є в Херсонській області.
Легендарна тачанка

Легендарна тачанка

Пам’ятник Тачанка — справжній приклад скульптурної майстерності та символ не лише міста Каховка, а й самої Херсонщини.
Бериславський районний історичний музей

Бериславський районний історичний музей

У 1958 р. було відкрито бериславський районний історичний музей, де знаходиться 9000 експонатів, що розкажуть про найцікавіші історичні моменти міста та України.
Старе кладовище

Старе кладовище

Старий цвинтар у Бериславі — місце сумних спогадів про людей, які не лише були частиною історії, але й стали її справжніми творцями.
Завод коньяку «Таврія»

Завод коньяку «Таврія»

Найбільший завод по виготовленню коньяку знаходиться в Новій Каховці — завод «Таврія».
Історичний музей

Історичний музей

Історичний музей Нової Каховки відрили лише у 1990 р. За ці роки він зміг зібрати понад 4000 експонатів, присвячених історичним подіям останніх п’яти епох.

Міста, які мають місця з категорії "Інше" в регіоні

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.