Козацьке, Херсонська область

Поруч з Новою Каховкою, у селі Козацькому, серед південних степів, ніби оазис серед пустелі, знаходиться невеличкий острівець, де протікають унікальні водоспади. Вони знаходяться під стінами старовинного палацу Трубецького, доповнюючи живописність таємничої місцевості.

Степові водоспади

Фото з сайту novakahovka.city

Утворились степові водоспади за рахунок будівництву та запуску у Новій Каховці ГЕС. Вода під напором розмила м’яку текстуру вапняку, що утворило русла. Завдяки зусиллям місцевих жителів місцевість навколо водоспадів очистили та благоустроїли. Тепер це одна з популярних туристичних локацій серед місцевих жителів, де із задоволеннями можна відпочити в спекотний день та поринути в незабутню атмосферу гармонії з природою.

Цікаві факти:

  • Утворені водоспади помітили випадково, оскільки місцевість була занедбаною та малолюдною.
  • Це наймолодші водоспади України.
  • Водоспади планують включити до відомих туристичних маршрутів, а поки туристи мають змогу без натовпу зробити гарні фото.

Степові водоспади на карті України

Популярні локації поблизу

Святовведенська церква

Святовведенська церква

Один з небагатьох храмів середньонаддніпрянської школи, що зберіглась до наших днів — Святовведенська церква. Крім того, це єдина дерев’яна церква, що є в Херсонській області.
Легендарна тачанка

Легендарна тачанка

Пам’ятник Тачанка — справжній приклад скульптурної майстерності та символ не лише міста Каховка, а й самої Херсонщини.
Бериславський районний історичний музей

Бериславський районний історичний музей

У 1958 р. було відкрито бериславський районний історичний музей, де знаходиться 9000 експонатів, що розкажуть про найцікавіші історичні моменти міста та України.
Старе кладовище

Старе кладовище

Старий цвинтар у Бериславі — місце сумних спогадів про людей, які не лише були частиною історії, але й стали її справжніми творцями.
Завод коньяку «Таврія»

Завод коньяку «Таврія»

Найбільший завод по виготовленню коньяку знаходиться в Новій Каховці — завод «Таврія».
Історичний музей

Історичний музей

Історичний музей Нової Каховки відрили лише у 1990 р. За ці роки він зміг зібрати понад 4000 експонатів, присвячених історичним подіям останніх п’яти епох.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.