Набережна Нової Каховки

проспект Днiпровський 57, 74900 Нова Каховка, Херсонська область

Одне з найгарніших місць для прогулянок у Новій Каховці — живописна набережна. Тут в любий час доби та сезону відриваються дивовижні краєвиди. Вздовж набережної створено всі умови для комфортного відпочинку людям різного віку. Для всіх бажаючих облаштовані гарні майданчики для відпочинку, для шанувальників активного відпочинку представлені послуги місцевого яхт-клубу, а для тих, хто хоче гарно прогулятись чи здійснити романтичне побачення — облаштовано розкішний парк.

Набережна Нової Каховки

Фото з сайту www.youtube.com

Повз набережної міста простягається піщаний берег для тих, хто полюбляє засмагати та плавати влітку. А ті, хто бажає очистити свій дух за допомогою освяченої води, варто пірнути в джерельну купель, що знаходиться поблизу дерев’яної каплиці.

 

Набережна Нової Каховки на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Нова Каховка

Популярні локації поблизу

Святовведенська церква

Святовведенська церква

Один з небагатьох храмів середньонаддніпрянської школи, що зберіглась до наших днів — Святовведенська церква. Крім того, це єдина дерев’яна церква, що є в Херсонській області.
Легендарна тачанка

Легендарна тачанка

Пам’ятник Тачанка — справжній приклад скульптурної майстерності та символ не лише міста Каховка, а й самої Херсонщини.
Бериславський районний історичний музей

Бериславський районний історичний музей

У 1958 р. було відкрито бериславський районний історичний музей, де знаходиться 9000 експонатів, що розкажуть про найцікавіші історичні моменти міста та України.
Старе кладовище

Старе кладовище

Старий цвинтар у Бериславі — місце сумних спогадів про людей, які не лише були частиною історії, але й стали її справжніми творцями.
Завод коньяку «Таврія»

Завод коньяку «Таврія»

Найбільший завод по виготовленню коньяку знаходиться в Новій Каховці — завод «Таврія».
Історичний музей

Історичний музей

Історичний музей Нової Каховки відрили лише у 1990 р. За ці роки він зміг зібрати понад 4000 експонатів, присвячених історичним подіям останніх п’яти епох.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.