Світловодськ

Світловодськ — невелике та затишне місто, що розкинулось по обидва боки Дніпра поблизу Кременчуцького водосховища. Зелені краєвиди та чисті вулиці міста  швидко стали приваблювати туристів з усіх куточків України. У Світловодську гарно у будь-яку пору року. Тут є багато місць для прогулянок. Гуляючи вулицею Леніна можна побачити таємниче Дерево пам’яті Тамбурища, на вул. Бойко пам’ятник Куруковської битви, меморіальний комплекс та багато пам’яток, що нагадують сучасникам про важкі воєнні часи.

Світловодськ

Фото з сайту facebook.com/svitlovodsk.online

Світловодськ — молоде місто, яке було створене лише у 1954 р. Проте за роки його існування тут є чимало пам’яток, вартих уваги кожного гостя міста. Дізнатись про них дозволить екскурсія у Світловодському міському краєзнавчому музеї, де представлені експозиції різних століть. Особливе враження створює місцева набережна, де варто прогулятись вдень чи ввечері. Для тих, хто полюбляє активний відпочинок є на вибір багато варіантів активного проведення часу на катамаранах, байдарках чи інших екстремальних видах розваг. Діти зможуть гарно погуляти на атракціонах чи поплюскатись на березі річки. Світловодськ — місто, що дозволить кожному знайти свій ідеальний спосіб провести вільний час.

Світловодськ на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Світловодський міський краєзнавчий музей

Світловодський міський краєзнавчий музей

У невеликому будинку по вулиці Гагаріна, 21 знаходиться головний музей Світловодську — Світловодський міський краєзнавчий музей.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.