Кропивницький

Одне із загадкових міст України, що здатне здивувати кожного туриста — Кропивницький. Це місто було засновано ще в 1754 р. І хоча воно не знаходиться на березі моря, крізь нього не простягаються ліси чи гори, воно все ж таки здатне здивувати своєю унікальною архітектурою та самобутністю. Особливість Кропивницького — розміщення в ньому великої кількості давніх будівель, які до нашого часу збереглись в своєму незмінному вигляді. У місті Кропивницький знаходиться історичний музей у мавританському стилі, одна з найгарніших набережних річки Інгул, барвистий  дендропарк, затишний Ковалівський парк, вишуканий художній музей та найгарніша Дворцова вулиця.

Кропивницький

Фото з сайту n-slovo.com.ua

Кропивницький здатен не лише зачаровувати своєю привітною та затишною атмосферою, є в ньому й загадкова сторона, яку може побачити кожен, хто поїде до українського Стоунхенджу (Монастирище). Це місце зачарує своєю сильною енергетикою, яка, на думку багатьох людей, має цілющі властивості. Всім, хто хоче переконатись, варто хоч раз завітати до Кропивницького та ознайомитись з його унікальними та таємничими місцями. 

Кропивницький на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Музей мистецтв

Музей мистецтв

Пам’ятка архітектури, колишній пасаж став прихистком для сучасного Музею мистецтв, який відкрито тут у 1993 р.
Обласний краєзнавчий музей

Обласний краєзнавчий музей

У самому центрі Кропивницького важко не помітити розкішну архітектуру історико-краєзнавчого музею Кропивницького.

Дворцова вулиця

Одна із найгарніших вулиць, її справедливо вважають візитівкою міста. Вулиця в Подільському районі міста Кропивницького, центральна вулиця міста

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.