Жмеринка

Не всім відомо, що в Україні є дві Одеси: перша — справжнє місто в Одеській області, а друге — місто Жмеринка у Вінницькій області. Саме Жмеринка не перестає дивувати своїм морським колоритом. Місто, в якому немає моря, проте є фабрика, де вирощують величезних креветок. Тут знаходиться величезний вокзал, який приймав самого царя Миколу ІІ, Брежнєва та Симона Петлюру. Його виконано за проектом Зіновія Журавського у вигляді корабля. А на одній з вулиць міста височіє пам’ятник відомому Остапу Бендеру, з кінострічки «12 стільців».

Жмеринка

Фото з сайту mapio.net

Жмеринка — місто вражень, де є багато місць для незабутніх прогулянок. У ботанічному саду є оранжерея з неймовірними видами рослин. Центральну частину міста прикрашає скульптура-дерево, яка приносить щастя місту та всім, хто загадує біля нього бажання. Завітавши до Жмеринки, обов’язково скуштуйте легендарну страву – вареники. Хто ж прагне нових вражень у їжі, варто відвідати ферму равликів, де їх вирощують та готують за перевіреними рецептами.

Не даремно Жмеринка — популярне туристичне місто. Воно приваблює як своєю красою та цікавими місцями для відпочинку.

Жмеринка на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Пам'ятник Остапу Бендеру

Пам'ятник Остапу Бендеру

Пам’ятник Остапу Бендеру з’явився на центральній площі міста Жмеринка у 2001 р. Постать героя змальовано з одного з епізодів кінофільму «12 стільців».

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.