Хмільник

Хмільник — невеличке місто, де є всі умови для незабутнього відпочинку. Хтось приїжджає сюди заради оздоровлення на чистому повітрі та лікувальних мінеральних вод, проте туристи цінують це місто за його цікаві пам’ятки та дивовижне історичне минуле.

Хмільник

Фото з сайту ru.wikipedia.org

Кардинально роль Хмільника змінилась після винайдення мінеральних вод у 1934 р. У пошуках питної води київські гідрогеологи знайшли на глибині 65 м джерело мінеральних вод, збагачених родоном. Завдяки її цілющим властивостям в місті з’явилось багато оздоровчих санаторіїв. Вже в 1970 р. місто стало бальнеологічним курортом державного значення.

У Хмільнику знаходиться чотири православні церкви XIXст., католицький костел, турецька мечеть,  фортеця Порт-Артур та палац графа Ксідо. Місто на протязі багатьох років заслужено викликає інтерес у туристів та бажаючих гарно відпочити. Воно оточено Південним Бугом, що додає його краєвидам неймовірної краси та затишку.

Хмільник на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Палац графа Ксідо

Палац графа Ксідо

На початку ХХ ст. в місті Хмільник розпочалось будівництво одного з найбільших палаців в Україні — палацу графа Ксідо.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.