Кілія

Кілія — невеличке портове місто, яке знаходиться на живописному березі р. Дунай. Достеменно невідомо точну дату заснування міста, проте історичні дані дають привід вважати, що поселення існувало ще до ХІІ ст. Також існує легенда, що заснував місто у IV ст. Олександр Македонський. Це місто стало свідком багатьох важливих історичних подій: боротьби князівств Молдавії та Валахії, нападів турків, російсько-турецьких війн, правління Румунії, а згодом України. Проте його особливість в тому, що владі вдалось зберегти унікальні архітектурні пам’ятки: напівпідземну Миколаївську церкву, залишки Кілійскої фортеці, церква св. Архангела та ін.

Кілія

Фото з сайту uk.wikipedia.org

Поблизу Кілії знаходиться острів Зміїний, який вражає своєю дивною формою та неповторною енергетикою. Поглянути на красу природнього ландшафту дозволить Дунайський біосферний заповідник, а більше дізнатись про історію Кілії можна у місцевому краєзнавчому музеї. Сучасну Кілію важно назвати відомим туристичним містом, але в цьому його унікальність. Саме тут можна насолодитись затишною атмосферою спокою, помилуватись гарними краєвидами та отримати на згадку унікальні фото.
 

Кілія на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Миколаївська церква

Миколаївська церква

Одна з найгарніших пам’яток міста Кілія — Миколаївська церква, поблизу проспекту Миру. Достеменно невідомо точна дата будівництва храму...

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.