Креативні подарунки

Черноморськ

Чорноморськ — джерело цілющої природи, гарного настрою та сприятливого для відпочинку клімату. Статус міста колишній Іллічевськ отримав лише у 1973 р. До тих пір це було невеличке селище, засноване у другій половині 1940-х років для забезпечення житлом працівників суднобудівельного заводу. З 1958 р. у Чорноморську побудували один з найбільших в Україні морських портів. Це стало поштовхом для швидкого розвитку міста як одного з найпопулярніших місць для відпочинку. Нині це гостинне туристичне містечко, яке щороку відвідують сотні тисяч туристів. Тут створені всі умови для проведення незабутнього відпочинку: чисте повітря, гарна природа, безмежні води Чорного моря та піщані пляжі.

Чорноморськ

Фото з сайту wikipedia.org

Проте Чорноморськ приваблює не лише можливістю добре відпочити на узбережжі моря, але й гарно прогулятись самим містом. Вулиці прикрашають яскраві квіткові клумби, розкішні фонтани та сучасні парки. У місті створені всі умови для спокійного та активного відпочинку поблизу сонячного узбережжя Чорного моря.

 

 

Черноморськ на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Музей образотворчих мистецтв ім. О. Білого

Музей образотворчих мистецтв ім. О. Білого

Один з незвичайних музеїв Чорноморська — Музей образотворчих мистецтв ім. Білого, створений у 1977 р. завдяки зусиллям місцевого жителя та колекціонера —Олександра Білого.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.