Одеса

Одеса — відоме місто відпочинку та розваг, що має власну унікальну культурну спадщину. В когось вона асоціюється із морем та пляжами, гарною Дерибасівською та Приморським бульваром. Для когось це столиця гумору, звідки родом Михайло Жванецький, Роман Карцев та Ісаак Бабель.

Одеса

Фото з сайту gks.com.ua

Сонячний теплий клімат, освіжаюче морське повітря та гостинні одесити — візитівка цього курортного міста. Тут гарно в любу пору року, проте лише з кінця весни та до осені тут вирує бурхливе життя, вулиці наповнюють галасливі туристи із різних куточків світу.

В Одесі є багато місць, де можна погуляти, влаштувати романтичний вечір чи просто насолодитись видовищними дійствами. Міський парк Шевченко здивує кожного кількістю атракціонів та розваг для малечі. Він стане улюбленим місцем для прогулянок, одеський ботанічний сад вразить різноманіттям видів рослин. Дізнатись більше про навколишній світ та історію дозволять одеські музеї. Літературний музей відкриє культурне життя одеситів. Музей «Таїни підземної Одеси» розповість про історію катакомб. Музей цікавої науки здивує величезною кількістю інтерактивних експонатів, а найстаріший Археологічний музей  України розповість про епоху середньовіччя, культуру сарматів, скіфів та трипільців.

Цікаві місця Одеси — не лише відомі пам’ятки архітектури, але й скриті для ока внутрішні дворики та закутки. Для тих хто хоче помилуватись красою гвинтових сходів, варто сходити на вул. Пастера, 60, або вул. Маразлієвської, 16. У дворищах цих вулиць є гвинтові сходи, які вражають спіралями, що утворюють сходи. По вул. Гоголя, 6, знаходиться справжній колодязь середини ХІХ ст.

В Одесі чимало незвичних артоб’єктів, підводний музей на пляжі Ланжерон, найстаріша діюча обсерваторія, чудернацькі пам’ятники та відомі архітектурні об’єкти.

Одеса на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Міський сад

Міський сад

У самісінькому центрі Одеси знаходиться найстаріший громадський парк — Міський сад (Лассаля, Дерибаса).
Одеський зоопарк

Одеський зоопарк

Побачити рідкісні види тварин є змога не лише у Червоній книзі, але й в Одеському зоопарку.
Одеський державний театр опери та балету

Одеський державний театр опери та балету

Оперний театр — унікальне місце, де можна придбати квитки на пізнавальну екскурсію або насолодитись концертом чи виставою балету.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.