Музей образотворчих мистецтв ім. О. Білого

вулиця Паркова 8, Черноморськ, Одеська область

Один з незвичайних музеїв Чорноморська — Музей образотворчих мистецтв ім. Білого, створений у 1977 р. завдяки зусиллям місцевого жителя та колекціонера —Олександра Білого. Він передав місту власну колекцію фарфору, що налічувала 420 предметів. Серед представлених фарфорових виробів є екземпляри, виготовлені ще за роки правління імператриці Єлизавети. Завдяки експонатам можна з легкістю прослідкувати за культурним розвитком історичних епох. Наприклад, вироби, виготовлені під час правління Катерини ІІ, відрізняються багатим оздобленням. Унікальні чашки із зображенням героїв французької війни 1812 р. показують сучасникам героїв тодішньої битви.

Музей образотворчих мистецтв ім. О. Білого

Фото з сайту www.facebook.com/museumbilogo/photos

Колекція музею образотворчого мистецтва постійно поповнюється. Нині вона налічує близько 3000 експонатів. Кожен з них має власну історію, яку можна дізнатись з захоплюючої екскурсії. Не менш цікавий музей й своїми виставками, які допомагають дізнатись ще більше про чаруючий світ мистецтва.

 

Музей образотворчих мистецтв ім. О. Білого на карті України

Популярні локації поблизу

Одеський зоопарк

Одеський зоопарк

Побачити рідкісні види тварин є змога не лише у Червоній книзі, але й в Одеському зоопарку.
Музей цікавої науки

Музей цікавої науки

Простір відкриттів, місце, де вчитись весело і цікаво — це все про музей цікавої Науки.
Музей «Таїни підземної Одеси»

Музей «Таїни підземної Одеси»

Одне з незвичних місць, де незабутня атмосфера змінить ваше уявлення про традиційні музеї. Неординарність цього місця в його розміщенні.
Успенський монастир в Одесі

Успенський монастир в Одесі

Чоловічий Успенський монастир було відкрито у 1824 році. Це була скромна дерев’яна споруда, яка лише з роками почала добудовуватись та зміцнюватись
Одеський ботанічний сад

Одеський ботанічний сад

Одеський ботанічний сад — унікальний райський куточок, що розміщено на території близько 16 га. Це неймовірно гарний сад, в якому налічується понад 3000 рослин.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.