Бориспільська, 34 а, Київ, Київська область

Кладовище танків з’явилось у Києві випадково, через недбалість та недофінансування. На території діючого бронетанкового заводу ще в 1990-х роках була завезена на ремонт різна військова техніка. Проте, через нестабільність економічної ситуації та відсутність коштів, техніку не ремонтували, а просто складали на відведений майданчик. Так за роки незалежності України в Києві утворилось одне з найбільших кладовищ танків, яке нині налічує близько 100 одиниць техніки. Більшість із неї ще підлягає ремонту, проте потребує коштів на проведення ремонтних робіт.

Кладовище танків

Фото з сайту a.d-cd.net

Вартість одного, навіть поламаного танку, сягає до 100 тис. дол. Тому потрапити на територію бажають не лише із цікавості, але й бажання наживи. Щоб запобігти незаконному проникненню та розграбуванню техніки, територія знаходиться під охороною. І хоча вхід стороннім заборонено, проте охорона в денний час може пропустити на територію, слід лише заздалегідь попереджати про фото чи відеозйомку.

Кладовище танків на карті України

Інші місця з категорії "Інше" в місті Київ

Популярні локації поблизу

Київська Сахара (Київська пустеля)

Київська Сахара (Київська пустеля)

Київська Сахара — частинка пустелі, яка знаходиться у межах Києва. Це своєрідний острів між двома озерами...

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.