вулиця Київське шосе 12, Харків, Харківська область

Харківський екопарк Фельдмана — унікальний благодійний проект, що поки не має аналогів в Україні. Парк створено на благодійні кошти від «Фонду Олександра Фельдмана». Основна мета парку – навчити дорослих та дітей любити оточуючу природу, відчувати, що вона є невід’ємною частиною людського життя, яка заслуговує на любов та бережливе ставлення.

Екопарк Фельдман

Фото з сайту feldman-ecopark.com

В Фельдман Екопарку знаходиться близько 300 видів тварин. Деякі з них відносяться до рідкісних видів, що знаходяться на межі вимирання. Завдання парку — дати людям більше знань про таких тварин і навчити берегти їх та не завдавати шкоди. Завдяки контактному дворику діти мають змогу  ближче познайомитись з  деякими жителями зоопарку. Найдопитливіші можуть замовити екскурсійну програму чи дізнатись більше цікавого завдяки веселим анімаціям. Активним відвідувачам організатори екопарку пропонують прийняти участь в майстер-класах, відвідати місто майстрів чи прийняти участь у навчальній програмі. Для непосидючих дітлахів є облаштований дитячий майданчик та  канатне містечко. Крім того, в Фельдман Екопарку є програми для людей з особливими потребами та лікувальна анімалотерапія, спрямована на фізичне та психологічне оздоровлення.

Фельдман Екопарк — це величезна пізнавально-розважальна територія, яка дозволяє дізнатись набагато більше про навколишній світ, зміцнити здоров’я та здобути нові, корисні для життя, знання.

Фельдман Екопарк на карті України

Популярні локації поблизу

Сквер «Стрілка»

Сквер «Стрілка»

Образ міста Харкова у багатьох асоціюється із промисловістю, заводами, роботою, проте є й тут неймовірно гарні місця для відпочинку.
Журавлівський гідропарк

Журавлівський гідропарк

Журавлівський гідропарк «Журавлівка» — місце активного відпочинку, де можна добре відпочити засмагаючи на пляжі чи просто гуляючи територією.
Ботанічний сад Харківського університету

Ботанічний сад Харківського університету

Історія найдавнішого ботанічного саду України розпочалась у 1804 р. Саме тоді Харківським університетом було прийнято рішення про заснування саду площею близько 450 кв. м.
Міський сад ім. Т. Г. Шевченка

Міський сад ім. Т. Г. Шевченка

Міський сад ім. Т. Шевченка — улюблене місце прогулянок харків’ян. Це символ міста й водночас його гордість.
Благовіщенський собор

Благовіщенський собор

Благовіщенський собор — один з найбільших соборів у Східній Європі, що належить єпархії Української православної церкви.
Майдан Конституції

Майдан Конституції

Майдан Конституції можна сміливо назвати серцем Харкова. Ця площа знаходиться в самому центрі міста та є місцем перетину багатьох вулиць: Сумської...

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.