Чернівці

Перша згадка про Чернівці датується 1408 р., коли молдовський воєвода О. Добрий уклав митний договір з львівськими купцями. За роки існування містечко перетворилось на одне з найгарніших міст України, яке називають українським «Парижем», перлиною архітектури, другою столицею України. Тут знаходиться більше 700 архітектурних історичних пам’яток, серед яких найцінніша — колишня резиденція митрополитів, де нині отримують вищу освіту студенти з усіх куточків країни. Заслуговують на увагу церковні споруди: Єзуїтській костел, Кафедральний собор Святого Духа, Армянська церква та Свято-Миколаївська церква.

Чернівці

Фото з сайту www.facebook.com/chernivtsicity

Чернівці відомі своєю затишною атмосферою. На вузеньких вулицях лунають мелодії, влітку місто наповнюють аромати квітів, а взимку місто перетворюється на справжнісіньку казку.  Гуляючи вулицями Чернівцями, обов’язково ознайомтесь з його будинком-кораблем, який, за легендою, звели для мореплавця, якого чекали з тривалої морської мандрівки. Не менш цікаві у Чернівцях музеї: музей народної архітектури, художній музей та обласний краєзнавчий музей. Вони повідають про історію Чернівців, її культуру, розкажуть про життя важливих історичних діячів та покажуть цінні рідкісні експонати.

 

Чернівці на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Вулиця Ольги Кобилянської

Вулиця Ольги Кобилянської

Вулиця Ольги Кобилянської — не лише популярна туристична локація м. Чернівці, але й його гордість та прикраса.
Чернівецький національний університет

Чернівецький національний університет

У Чернівцях є багато старих та гарних споруд, проте жодна з них не може порівнятись із Чернівецьким національним університетом, що увійшов до спадщини ЮНЕСКО.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Інші міста

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.