Умань

Місто Умань - невеличке місто у Черкаській області. Місто, де завжди багато туристів, що приїжджають сюди не лише з України, але й інших куточків світу. Місто Умань відоме не лише завдяки розкішному парку, що входить до трійки найбільших в країні, але й цікавим туристичним локаціям: оновлений парк ім. Т. Г. Шевченка, фонтани «Перлина кохання», польський римо-католицький костел, монастир Василян та ін.

Нічна Умань

Фото з сайту tsn.ua

Умань — не лише затишне місто, куди приїжджають відпочити душею, але й розвинений сучасний центр, де вирує життя та поступово налагоджується промисловість. Останнім часом тут поводиться багато реставраційних робіт, відновлюють роботу старі заводи та відкриваються нові промислові об’єкти. Між тим місто є популярним освітнім та культурним центром. Сюди приїжджають навчатись, тут проводять наукові конференції та постійно розвивається туристична інфраструктура. Тому у пошуках нових вражень та емоцій варто знайти час, щоб дізнатись більше про це гарне та пізнавальне місто.

Умань на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Комплекс фонтанів «Перлина кохання»

Комплекс фонтанів «Перлина кохання»

Одна з диковинок Умані, що вражає красою та розмірами — комплекс фонтанів «Перлина кохання».
Василіанський монастир

Василіанський монастир

Завдяки київському воєводі Францішеку Селезію Потоцькому в Умані у 1765 р. з’явився Василіанський монастир — об’ємна будівля, побудована у класичному стилі.
Дендрологічний парк «Софіївка»

Дендрологічний парк «Софіївка»

«Софіївка» — не просто назва одного з найбільших дендропарків України, але й візитівка затишного міста Умань.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Інші міста

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.