Комплекс фонтанів «Перлина кохання»

вулиця Незалежності 41А, Умань, Черкаська область

Одна з диковинок Умані, що вражає красою та розмірами — комплекс фонтанів «Перлина кохання». З його появою в 2017 р. місто стало ще більш привабливим для туристів. Тепер в теплу пору року тут щовечора збирається сотні людей, щоб подивитись неймовірне світлове шоу у виконанні професійно поєднаних світла та води.

Перлина_кохання_Умань

Фото з сайту moemisto.ua

За своїми розмірами фонтан в рази поступається вінницькому аналогу, проте справляє на глядачів таке ж незабутнє позитивне враження та входить у трійку найбільших фонтанів України. Висота струменів фонтанів сягає 29 м., а площа чаші  сягає 450 кв. м. Основна тематика музичних шоу — кохання. Тому для тих, хто хоче натякнути на свої почуття, варто свою вечірню прогулянку провести саме поблизу «Перлини кохання».

Комплекс фонтанів «Перлина кохання» на карті України

Популярні локації поблизу

Василіанський монастир

Василіанський монастир

Завдяки київському воєводі Францішеку Селезію Потоцькому в Умані у 1765 р. з’явився Василіанський монастир — об’ємна будівля, побудована у класичному стилі.
Дендрологічний парк «Софіївка»

Дендрологічний парк «Софіївка»

«Софіївка» — не просто назва одного з найбільших дендропарків України, але й візитівка затишного міста Умань.
Костел Успіння Пресвятої Діви Марії

Костел Успіння Пресвятої Діви Марії

В Умані, на території колишнього польського кладовища, в 1780 р. заклали фундамент костелу Успіння Пресвятої Діви Марії.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.