Кам’янець-Подільський

Кам’янець-Подільський — місто, що було столицею України, вражає не лише своїми історичними пам’ятками, але й цікавим минулим. Це відоме туристичне місце, культурний та освітній центр, а також напрочуд чудове місто, де варто відпочити чи ознайомитись з найвідомішою історичною пам’яткою — Кам’янець-Подільською фортецею.

Кам’янець-Подільський

Фото з сайту ru.wikipedia.org

Дата заснування міста – 1374 р. Його перша назва була Каменець, що походила від скельних ґрунтів місцевості. Згодом в історичних записах почала з’являтись друга назва «Подільський», проте укорінилась вона лише в ХІХ ст.

Сучасний Кам’янець-Подільський приваблює загадковою атмосферою, виразною архітектурою та старовинними пам’ятками. Тут багато місць для прогулянок та відпочинку. Вразить своєю величністю та гарним станом Старий Замок часів Київської Русі. Зачарує красою краєвидів Смотричський каньйон та здивує розмірами музей мініатюр. Кам’янець-Подільський нікого не залишить байдужим, даруючи приємні спогади на все життя.

Кам’янець-Подільський на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Кам’янець-Подільська фортеця

Кам’янець-Подільська фортеця

Чи доводилось вам гуляти коридорами кам’яної фортеці ХІІІ століття? Саме така красуня під назвою Старий Замок протягом останніх століть прикрашає Кам’янець-Подільськ.
Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла

Кафедральний костел святих апостолів Петра і Павла

Найнеординарніший костел Кам’янець-Подільського — собор св. Апостолів Петра та Павла. Це унікальний православний храм, архітектура якого включає в свій ансамбль мінарет.
Олександро-Невський  собор

Олександро-Невський собор

Початок будівництва Олександро-Невського собору припадає на 1891 р., коли на честь 100-ліття Поділля було вирішено приурочити будівництво нового храму.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.