Кам’янське, Дніпропетровська область

Одне з найкращих місць для відпочинку в Дніпровській області — Блакитні озера біля Кам’янського. Озера утворились завдяки людській діяльності та забаганці природи. Раніше, у 70-х роках ХХ ст.,  на їх місці був пісчаний кар’єр, який згодом наповнили  підземні води. Так утворилось блакитні озера.

Блакитні озера

Фото з сайту dengi.informator.ua

В залежності від сезону через прозорі води можна побачити, що знаходиться на сорокаметрових глибинах. Єдиний недолік Блакитних озер — швидка забудова пляжів приватними базами відпочинку. Тому доведеться чимало витратити часу на пошук безкоштовного підходу до берегової лінії.

Цікаві факти:

  • Глибина озер сягає 50 та 80 м.
  • Площа водяного дзеркала 240,8 га
  • Кар’єр був утворений з метою видобутку піску, необхідного для будівництва нових будинків на лівобережній частині міста.

Блакитні озера на карті України

Популярні локації поблизу

Костел святого Миколая

Костел святого Миколая

У старовинній частині Кам’янскького знаходиться одна з відомих його пам’яток — римо-католицький костел святого Миколая, виконаний у неготичному стилі.
Музей історії м. Кам’янського

Музей історії м. Кам’янського

Прагнете дізнатись про найцікавіші події міста Кам’янське, тоді варто в музей історії м. Кам’янского було засновано в 1931 р.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.