Моршин

Провести гарно відпочинок, оздоровитись та дізнатись більше про історію одного з найгарніших куточків України — все це можна зробити у місті Моршин. Це невелике за розмірами місто, куди щорічно приїжджають сотні тисяч туристів. Хтось з них бажає добре відпочити, а інші прагнуть оздоровитись завдяки поєднанню дарів природи та сучасних технологій. Тому у мусті багато різноманітних оздоровчих санаторіїв, медичних комплексів, що пропонують відпочинок та оздоровлення.

Моршин

Фото з сайту morshynkurort.net

Моршин знаходиться у мальовничій місцевості. Тут протікає річка Березніца, височіють зелені ліси, є чимало затишних вуличок та  джерел з мінеральною водою. Гуляти містом — одне задоволення, оскільки саме тут відпочиваєш душею від галасливих та напружених ритмів великих міст. Завітавши до Моршина, варто побачити найстарішу церкву Покрови Пресвятої Богородиці, подивитись на скелі Довбуша, поплавати в Синевірському озері чи пройтись барвистою пейзажною алеєю.

Моршин на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Центральний бювет

Центральний бювет

Відпочиваючи у Моршині, майже кожен відвідувач знає відомий в ньому міський бювет «Грибок».
Зоопарк «Зоотрополіс»

Зоопарк «Зоотрополіс»

Зоопарк «Зоотрополіс» - унікальне місце. Тут кожен гість має змогу придбати корм та особисто погодувати тварин чи птахів.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.