Дрогобич

Дрогобич — цікаве українське місто із віковою історією та власними самобутніми традиціями. Воно займає друге місце по кількості населення у Львівській області та славиться видобутком кам’яної солі. «В Дрогобичі вся сіль» — це не лише натяк на унікальність міста, а й дійсно історичний факт, який свідчить про те, що саме тут з глибоких надр у підніжжя Карпатських гір було основне джерело видобутку солі. Тому на історичних гербах міста часто було зображення склянки із сіллю.

Дрогобич

Фото з сайту drohobych-rada.gov.ua

Історична архітектура Дрогобичу додає місту неповторний шарм та затишність. До наших днів тут збережено багато старовинних будівель. Більша частина споруд, що знаходяться в центральній міста є визнаними пам’ятниками архітектури, а дерев’яна церква святого Юра є не лише головною святинею Дрогобичу, а й охороняється ЮНЕСКО.

Якщо ви ще не бували у Дрогобичі, обов’язково додайте його до свого туристичного маршруту. Завдяки компактності та розміщенню найбільш цікавих місць поруч одне з одним ваша прогулянка містом буде не лише інформативною та зручною, але й дійсно незабутньою.

 

Дрогобич на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Музей-церква святого Юра

Музей-церква святого Юра

Багато пам’ятників Закарпаття здатні вразити та закарбуватись у пам’яті кожного мандрівника. Проте найбільш вражаюча серед них – церква святого Юра у Дрогобичі.
Костел св. Варфоломія

Костел св. Варфоломія

Костел Святого Варфоломія — одна з найстаріших будівель Дрогобичу та яскравий приклад, як готову споруду перебудували у храм.
Монастир святих апостолів Петра і Павла

Монастир святих апостолів Петра і Павла

Яскравий взірець сакральної архітектури кінця ХІХ ст. — комплекс монастирських приміщень святих апостолів Петра і Павла у Дрогобичі.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.