Туристична аптечка для зимового відпочинка з дітьми.
Зимовий відпочинок приносить задоволення не тільки дорослим. Дітлахи отримують безліч задоволення від зимового відпочинку. Адже безліч розваг та чудові краєвиди так і манять малечу в зимову подорож з батьками. З дітками чудово відпочивати взимку в будь - якому регіоні України. Адже майже скрізь випадає сніг. А що ще потрібно дитині,як не покататись на санчатах чи тюбах, зліпити сніговика чи пограти з батьками в сніжки.
Але зимовий відпочинок звісно відрізняється від літнього в комфорті відпочинку . В першу чергу - це ,що дитина не отримала переохолодження, була одягнена в зручний та теплий одяг, який вентилює повітря. В зимову поїздку з дитиною потрібно брати не лише запасний теплий одяг , а й подбати про вибір ліків, які потрібно підготувати в поїздку.
Склад туристичної аптечки - це завжди велика дискусія для всіх батьків. Часто навіть педіатри не завжди вірно підбирають ліки для аптечки дитини в зимову подорож. Це звісно ж пов’язано з тим,що кожна дитина індивідуальна і має свою чутливість до ліків та по різному адаптується до кліматичних змін. Хочемо застерегти, що недостатньо накупити безліч ліків в аптеці. Вони не принесуть ніякої користі . Потрібно розібратися з правильним використанням та особливістю дії на організм дитини. Також потрібно включити в аптечку не тільки ліки ,а й медичні засоби.
Давайте детально розглянемо список ліків та медичних засобів туристичної аптечки, які рекомендується брати з собою в зимову подорож з дитиною.
Ось необхідний перелік ліків, який допоможе вам у дорозі:
- Жарознижувальні. Це сиропи чи таблетована форма від віку вашої дитини. Також не забудьте взяти термометр.
- Протиалергічні ліки.
- Антисептики. Антисептики стануть у пригоді при подряпинах, і порізах для знезараження травмованої шкіри. Можете покласти в аптечку доступний антисептик - перекис водню,йод в вигляді фломастера, розчин спирту і троксевазинову мазь, якщо раптом трапиться забій м'яких тканин.
- Від харчового отруєння. Також слід захопити засоби від харчового отруєння, наприклад смекта, біле вугілля, чорне активоване вугілля. Не завадять і пігулки від заколихування у транспорті.
- Перев'язувальні матеріали. Перев'язувальні матеріали, такі як бинт, пластирі та вата, обов'язково повинні знаходитись у будь-якій дорожній аптечці. Але при найменшій підозрі на перелом або глибоких ранах негайно зверніться до лікаря.
- Також не забудьте ліки від нежиті та каплі для вуха. Тому що навіть набігаючись на свіжому повітрі у дитини може виникнути відчуття закладеності вуха чи носа.
- Льодяники для розсмоктування відповідно до віку забезпечать швидке полегшення після холодного повітря (біль у горлі, фарингіт).
Саме головне, що потрібно не забувати на зимовому відпочинку з дитиною - це правильно дозувати знаходження дитина на холодному повітрі. Краще починати прогулянки від 15 хвилин ,щоб дитячий організм адаптувався до температурного режиму і повільно збільшувати перебування, але не більше ніж однієї години. Тоді відпочинок буде приємний і без додаткових клопотів.
Приємного відпочинку та веселих зимових розваг. І пам'ятайте, що і дорослі - трохи діти!