Хмельницький обласний художній музей

вул 47, Хмельницький, Хмельницька область

Хмельницький обласний художній музей (ХОХМ) — це незвичайний музей в традиційному розумінні. Його історія розпочинається з 1986 року. Саме тоді було вперше відкрито його двері для відвідувачів. Проте, як і більшість музеїв України, він пройшов крізь нелегкі часи, що вплинули на його занепад. Зміна стратегії розвитку, орієнтація на сучасні потреби відвідувачів та робота с топ-менеджерами допомогла музею з 2017 року стати не тільки центром культурного розвитку жителів міста, але й цікавим для гостей міста  туристичним об’єктом.

 

В музеї зібрано понад 7000 творів, створених майже 1000 митцями. Потрапляючи сюди, кожен відвідувач має нагоду побачити на власні очі, як художній музей може стати не просто закладом, де зберігаються пам’ятки культурної спадщини, а й досить сучасним музеєм, де активно ведеться просвітницька діяльність. Можливо, серед експозицій немає робіт видатних художників минулих століть, проте тут є набагато цінніше — прикладі робіт українських сучасних митців, в яких є потенціал і бажання підкорювати серця як українців, так і гостей міста. Тут представлені роботи багатьох відомих сучасних митців: Опанаса Заливахи, Івана Марчука, Андрія Антонюка та ін.

Слід зауважити, що ХОХМ потрапив до ТОП 10 артмайданчиків України. Там він знаходиться поряд із відомими широкому колу людей Центром сучасного мистецтва та PinchukArtCentre.

Сьогодні музей пропонує своїм відвідувачам чимало послуг, серед яких можливість замовити звичайні екскурсії або екскурсії з елементами квесту. ХОХМ — це місце, де проводиться чимало виставок, вернісажей, фінісажей та майстер-класи. Працівники докладають максимум зусиль, щоб кожному відвідувачу було цікавим ознайомлення з роботами художників та скульпторів.  

Порада:
Відвідувачам музею варто сходити на нічну екскурсію — рідкісна послуга на сьогоднішній день. Якщо бажаєте провести час максимально із користю, тоді попередньо дізнайтесь про графік майстер-класів, на яких можна навчитись гончарству, живопису, дизайну, декупажу чи інших видів творчої діяльності.

 

Хмельницький обласний художній музей на карті України

Популярні локації поблизу

Парк культури та відпочинку ім. Чекмана

Парк культури та відпочинку ім. Чекмана

Парк ідеально підійде для сімейного відпочинку, оскільки тут є чимало місць, де зможе гарно провести час малеча та їх батьки.
Олександрійське училище (Міськрада)

Олександрійське училище (Міськрада)

Одна із найстаріших будівель міста Хмельницький – Олександрійське училище, яке було збудоване в 1904 р.
Свято-Покровський кафедральний собор у м. Хмельницький

Свято-Покровський кафедральний собор у м. Хмельницький

Головний православний храм міста Хмельницький — Свято-Покровський кафедральний собор.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.