Кирилівка, Запорізька область

Бірючий острів — місце поблизу Кирилівки, біля Азовського моря, де можна відпочити та насолодитись рідкісною красою української природи. Територія острову відноситься до заповідної зони, тому сюди приїжджають не лише за сонячними та морськими ваннами, але й щоб побачити рідкісні види тварин та рослин. Для туристів острів відкрили лише в 2015 р. До того тут могли знаходитись лише високопосадовці такі як: М. Хрущов, Л. Кучма, відпочивав у президентській резиденції В. Путін, а згодом і В. Зеленський.

Бірючий острів

Фото з сайту investigator.org.ua

Дикий тваринний світ вражає та надихає. Побачити на Бірючому острові тут стаю диких оленів — не рідкість, а звичайна справа. На території острова є всі умови для відпочинку, тому сюди можна приїхати не лише на екскурсію, а й на повноцінний літній відпочинок. Для тих, хто планує тут на тривалий час зупинитись, варто взяти у прокат кияки для здійснення морської прогулянки або ж влаштувати фото-полювання за дикими тваринами. На острові Бірючий можна подивитись на давні кам’яні баби та скіфські кургани. Не менш цікавим буде для огляду колишня дача Хрущова.

Бірючий острів на карті України

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.