Рахів

Чи доводилось вам гуляти містом, де перепади висот між вулицями сягає 600 м? Якщо прагнете нових вражень, полюбляєте гірські краєвиди, тоді варто завітати до мальовничого міста Рахів. Воно розкинулось по обидва боки від річки Тис та оточене гірськими хребтами. В самому місті знаходяться мінералізовані джерела, які використовуються при лікуванні кровообігу та органів травлення.

Рахів

Фото з сайту istoria.ko.net.ua

Старовинне місто Рахів було засноване у 1447 р. Існує версія, що його назва походить від слова «рахувати», оскільки місто на той час було розміщено на перетині шляхів з Буковини та Галичини до Румунії та Угорщини й служило зупинкою для купців, які перераховували гроші. Рахів — одне з небагатьох міст, що входило до власності угорських королів та з моменту заснування мало власний герб і печатку.

Туристична інфраструктура сучасного Рахова постійно розвивається. Нині це чудове місце як для зимового, так і літнього відпочинку. Ту є багато місць для прогулянок, знаходиться унікальний карпатський біосферний заповідник, музей екології гір та музей гуцульської різьби. А ті, хто полюбляє активний відпочинок, може скористатись одним з туристичних маршрутів.

Рахів на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах

Музей екології гір та історії природокористування в Українських Карпатах

Один з найбільших музеїв України відкрито у 90-х роках у місті Рахів – музей екології гір. Цей унікальний музей відкрито з ініціативи професора Ф. Д. Гамора...

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.