Водоспад «Дівочі сльози»

Яремче, Івано-Франківська область

Низький та живописний однокаскадний водоспад «Дівочі сльози» — обов’язкова локація для тих, хто полюбляє милуватись красою природи. Водоспад знаходиться поблизу Яремче, у затишній лісовій місцевості, серед високих вікових буків, що наче приховують його від сторонніх очей.

Водоспад_Дівочі_сльози

Фото з сайту iftourism.com

Для мандрівників буде цікавим не лише мальовнича місцевість, а й багато легенд, що пов’язані з водоспадом. Кожна з них пов’язана з сумними подіями: народною боротьбою проти загарбників, соціальної нерівності або нерозділеного кохання. Назву повзують з дівочими сльозами, які проливали тут дівчата, розлучені з коханими. Хтось плакав через нерозділену любов, у когось помирав коханий, а іншим просто не дозволяли виходити заміж за милого серцю чоловіка.

Водоспад «Дівочі сльози» має висоту лише 2 м. У його підніжжя ставок має глибину 1,5 м. Тому в спекотну погоду, ти, хто полюбляє контрастні ванни можна прийняти охолоджуюче природне джакузі, сповнене холодними гірськими водами.

Водоспад «Дівочі сльози» на карті України

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Яремче

Популярні локації поблизу

Карпатський національний природний парк

Карпатський національний природний парк

Мальовничий куточок природи — Карпатський національний природний парк (НПП) — знаходиться в серці Івано-Франківської області, у Верховинному районі.
Водоспад Пробій

Водоспад Пробій

Водоспад Пробій — гордість Яремче та одна з найгарніших туристичних локацій. Це один з небагатьох водоспадів...

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.