Яремче, Івано-Франківська область

Водоспад Пробій — гордість Яремче та одна з найгарніших туристичних локацій. Це один з небагатьох водоспадів, до якого не потрібно йти тривалий час, довго їхати чи добиратись незручними слизькими стежками. Він знаходиться в самому Яремче, де до нього можна дістатись по вузькому пішохідному мосту, що веде від місцевої ярмарки.

Водоспад Пробій

За словами місцевих жителів, раніше водоспад сягав 25 м у висоту. Проте через необхідність сплаву лісу по річці, його підірвали, що вплинула на видовищність та висоту водоспаду. Наразі його найбільша висота сягає 8 м., проте це не вплинуло на його красу. Оскільки майже з любого ракурсу можна милуватись багатокаскадним спадом бурхливої води, яка омиває розкидане каміння. Тому мандрівникам не радять близько підходити до води, оскільки сильна течія ставала багаторазовою причиною нещасних випадків.

Водоспад Пробій на карті України

Поширені запитання про Водоспад Пробій

Інші місця з категорії "Природа та парки" в місті Яремче

Популярні локації поблизу

Карпатський національний природний парк

Карпатський національний природний парк

Мальовничий куточок природи — Карпатський національний природний парк (НПП) — знаходиться в серці Івано-Франківської області, у Верховинному районі.
Водоспад «Дівочі сльози»

Водоспад «Дівочі сльози»

Низький та живописний однокаскадний водоспад «Дівочі сльози» — обов’язкова локація для тих, хто полюбляє милуватись красою природи.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.