Типи клавішних інструментів на вітчизняному ринку: популярність, тенденції та розвиток

Звичні нам сьогодні акустичні клавішні інструменти завжди були невід'ємною частиною світової музичної культури. Але з часом в ужитку і на ринку з’являються нові типи інструментів, що змінюють звичні тенденції. На сьогоднішній день вітчизняний ринок клавішних пропонує кілька основних типів інструментів, кожен з яких має свою популярність і власні особливості про що і розповість нижче фахівець інтернет-магазину Музлайн.

клавішні інструменти

 

Акустичні клавішні 

 

Акустичні інструменти, зокрема добре знайомі нам фортепіано та органи, були основою музичного світу протягом століть. Вони працюють та звучать завдяки злагодженій роботі складного механізму та використанню специфічних прийомів гри. Попри високе художнє та історичне значення популярність акустичних клавішних знизилася в останні десятиліття через кілька обʼєктивних факторів. Один з основних – це висока вартість інструментів і великі розміри. Акустичні піаніно потребують багато місця і значних витрат на транспортування, налаштування і обслуговування. До того ж, вони гучні і гра на них в звичайній міській квартирі часто неможлива. 

Вітчизняний ринок переорієнтовується все більше на компактні та більш доступні варіанти.

Цифрові піаніно

Цифрові піаніно найкраща сьогодні альтернатива акустичним інструментам. Вони:

  • займають менше місця; 
  • легші; 
  • значно дешевші в обслуговуванні;

але головна їхня перевага полягає в можливості маніпулювати звучанням інструменту, а також швидко записувати музику без використання додаткового обладнання.

Популярні бюджетні моделі від Yamaha, Casio та Roland користуються великим попитом серед початківців, оскільки вони доступні за ціною і мають велику кількість налаштувань та звуків. 

Синтезатори 

Класичні синтезатори — це сімейство електронних інструментів, які створюють унікальні та імітативні звуки та ефекти за допомогою генерації електричних сигналів. Наразі вони є одним з основних інструментів для сучасних музикантів, особливо у жанрах електронної та популярної музики. Топовими брендами, що розробляють синтезатори є Korg, Roland та Moog.

Міді-клавіатури

Міді-клавіатури часто помилково вважають клавішними музичними інструментами, тому необхідно згадати і про них, щоб розвіяти непорозуміння. Тож, це спеціалізовані пристрої, які не є повноцінними інструментами, бо не мають власного звуку, а виступають контролерами для музичних програм. 

Акустичні та електричні органи

Акустичні органи займають важливе місце на світовому ринку, хоча їхня популярність була і є обмеженою через те, що вони дуже великі, важкі та дорогі. Натомість електричні органи, які можуть імітувати звучання акустичних органів за допомогою цифрових технологій, стали популярними завдяки своїй компактності та доступності.

Так чи інакше, на вітчизняному ринку нині існує безліч варіантів клавішних інструментів, що задовольняють різні творчі та робочі потреби музикантів. Якщо ви шукаєте класичний звук і віддаєте перевагу натуральному звучанню, акустичні інструменти можуть бути чудовим вибором. А для більшої мобільності, доступності та сучасних виразних можливостей фахівці інтернет-магазину Muzline радять звернути увагу на цифрові піаніно, синтезатори або навіть міді-клавіатури.

Акустичні та електричні органи

І хоча з плином часу музична індустрія трансформується і клавішні інструменти еволюціонують, вони завжди надають можливості для творчості та експериментів.

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.