Скеля «Орлине гніздо»

Кривий Ріг, Дніпропетровська область

Тридцятиметрові скелі «Соколине гніздо» (скелі МОПРа) поблизу міста Кривий Ріг видно заздалегідь. Назва скель пов’язана із їх висотою. Зазвичай саме на такий висоті в’ють свої гнізда орли. Вся група умовно ділиться на два масиви: Велику Орлинку та Малу Орлинку. Скелі створені самою природою на протязі сотні років, вони приваблюють своєю красою та різноманітним рельєфом.

Скеля Орлине гніздо

Фото з сайту facebook.com/kriviyrih

Скеля Мала Орлинка славиться великою кількістю гротів та печер. Скеля Велика Орлинка відома нерівномірною унікальною поверхнею з безліччю виступів. Вона приваблює не лише своєю красою, але й зручністю для проведення навчань та змагань з альпінізму. Висота скелі тут досягає близько 28 м. Із 1950-х років тут регулярно тренувались альпіністи. А вже з 12970-го р. почали проводити повноцінні міжнародні змагання.

З висоти скель «Орлине гніздо» відкривається неймовірно гарний панорамний вид, що робить це місце популярним не лише серед альпіністів, але й туристів.

Скеля «Орлине гніздо» на карті України

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.