Креативні подарунки

Актовський каньйон

Миколаївка (Вінницький район), Вінницька область

Актовський каньйон — диковинка України, яка багатьом нагадає Великий американський каньйон. Звичайно українська версія в значній мірі поступається масштабами та розмірами, та є не менш гарним та привабливим місцем для відпочинку.

Знаходиться Актовський каньйон у Миколаївській області, між селищами Актово та Петропавлівка, в 114 км від Миколаєва. Тому, подорожуючи з півночі на південь, через Умань та Миколаїв, обов’язково заїдьте до Актовського каньйону. Скелі із білої глини, вапняку та крейди багатьом нагадують відоме Памуккале та стають гарним фоном для гарних пам’ятних фото.

Актовський каньйон

Фото з сайту www.youtube.com

Це місце вразить своєю красою, адже створене самою природою. Тут багато гранітних глиб та цілий комплекс скель різноманітних розмірів, що розкинулись посеред степової зони. Тут знаходиться близько 900 видів рослин, десятки з них занесені до Червоної книги.

Поблизу знаходиться посаджений графом Скаржинським дендрологічний парк. Тут посаджено близько 200 видів плодових дерев, а також є різноманітні види хвойних та популярних у різних широтах України дерев. Завдяки невеликій популярності, великій густоті, дендропарк з роками перетворився на справжній ліз, де мешкає багато різноманітних тварин.

Актовський каньйон на карті України

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.