Житомир

Житомир — перлина Полісся, старовинне місто, що розміщено на трьох скелях та оточене давніми лісами. Цього цікаве історичне минуле, вишукані пам’ятки архітектури, унікальна природа та привітна атмосфера – щороку приваблюють тисячі туристів. Сюди приїжджають щоб відпочити та насолодитись красою місцевих пейзажів, поринути у зелень місцевих парків чи дізнатись щось цікаве з екскурсії єдиного в Україні музею космонавтики.

Житомир

Фото з сайту zhzh.info

Історія Житомира розпочалась у 884 р. спочатку це було невеличке місто, що в Х ст. було частиною Київської Русі. Та після руйнівного нападу монголо-татар воно перейшло до литовських князів. Вже в ХV ст. Житомир став одним з найбільших міст Польсько-Литовської держави. І якщо раніше це був величезний торговельно-промисловий центр, то нині це одне з найвідоміших місць для відпочинку.

Житомир унікальне місто, яке вражає красою давніх пам’яток архітектури. Преображенський собор здивує своєю величчю та розмірами, костел св. Софії запам’ятається оригінальнім архітектурним виглядом, а розкішний палац єпископів вразить красою художніх творів видатних європейських майстрів. У місті є чимало місць, де можна гарно відпочити, прогулятись з багаточисельними скверами чи просто помилуватись красою краєвидів з підвісного моста. Тому візит до Житомира дарує своїм гостям чудову нагоду для відпочинку, нових вражень та спогадів.

Житомир на карті України

Місця, які можуть бути для вас цікавими з цього міста

Житомирська обласна філармонія ім. Святослава Ріхтера

Житомирська обласна філармонія ім. Святослава Ріхтера

Унікальна пам’ятка архітектури та неймовірно вражаюче місце для культурного відпочинку — Житомирська обласна філармонія.

Категорії, які можуть бути цікавими для вас у цьому місті

Інші міста

Відгуки (0)

Ще жодний користувач не залишив жодного відгука. Бажаеш залишити перший відгук?
Додати відгук

Будь завжди в курсі

Підпишіться на розсилку, щоб бути в курсі останніх новин, туристичних локацій, цікавих маршрутів та регіонів від Travel Guide.